Çağrı merkezi: 09:00 – 17:00 / Hafta içi
+90 232 700 03 73 / iletisim@brownies.com.tr
Kaliteli hammaddeler!
Fındık yağı ile üretilmiştir!
500₺ üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz!
Saat 15:00'a kadar aynı gün kargo!
Özelleştirilebilir hediyeler!

GERİ ÖDEME VE İADE POLİTİKASI


Hasarlı, Ambalajlı bozulmuş yada yırtılmış ürünleri nasıl iade edebilirim?

Brownies by Limburgia ürünlerini sizin için, kaliteli ve hijyenik bir şekilde üretip aynı titizlikle paketliyoruz. Ancak ürün bizden çıktıktan sonra oluşacak hasarlar ya da taşımadan kaynaklanabilecek sorunların oluşmuş olma ihtimaline karşı, sizden, sipariş verdiğiniz ürünü kargo şirketinden teslim almadan önce titizlikle kontrol etmenizi rica ediyoruz. Ürünlerimiz TTK gereğince iadesi olmayan ürünlerdir ve bu ürünlerde Alıcı’nın iade hakkından yararlanması mümkün olmayacaktır.

Eğer ürünümüz elinize ulaştığında ambalajı bozulmuş, açılmış, yırtılmış, hasar almış ise ürünleri teslim almadan tutanak tutup bir nüshası sizde kalacak şekilde kargo şirketine iade etmeniz gerekmektedir. Kargo şirketi ücretsiz olarak kapıda ürünleri geri alıp tarafımıza teslim edecektir, siz bu iade işlemi için herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz. Aşağıda bulunan iade talep formunu doldurmanızı takiben başlayacak olan iade prosedürü sonunda isterseniz ürün size tekrar gönderilecek isterseniz 7 iş günü içerisinde tarafınıza para iadesi yapılacaktır.

Aldığım ürünü cayma hakkımı kullanarak iade edebilir miyim?

TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır.

Aldığım ürünü karşı taraf teslim almazsa ne olur?

Hediye olarak gönderdiğiniz siparişlerinizde ürünün kabul edilmemesinden ve teslim alınmamasından Brownies by Limburgia sorumlu değildir. Bu gibi bir durumda, ürün kargo şirketi aracılığı ile geri gelecektir. İki iş günü içerisinde ürünü farklı bir adrese ya da fatura adresine gönderimini talep edebilirsiniz. Ürünün yeninden gönderimi sırasında sizden ek ücret talep edilecektir.

ÜRÜN İADE FORMU

Dosyanız yüklendi.

Teklif Alın

En iyi teklifi almak için lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz. Kurumsal satış yetkilimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.
İlgilendiğiniz ürün ya da ürünler *
Hediyenizin amacı ya da iletmek istediğiniz diğer bilgiler *
Sizi Arayalım
Gönderiliyor...