Çağrı merkezi: 09:00 – 17:00 / Hafta içi
+90 232 700 03 73 / iletisim@brownies.com.tr
Kaliteli hammaddeler!
Fındık yağı ile üretilmiştir!
500₺ üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz!
Saat 15:00'a kadar aynı gün kargo!
Özelleştirilebilir hediyeler!

BAYRAMLIK KURUMSAL HEDİYELER


Kendi tasarladığınız ya da ekibimiz tarafından size özel tasarlanmış kılıfıyla şık bir kutu içinde enfes mini brownieler, Kurban Bayramı'na özel seçenekler ve çok daha fazlası için teklif isteyin.


Bayrama Özel Hediye Kutuları
Kurumunuza özel hediye kutusu teklifi alın!

Kurumunuza özel tasarlanmış logolu kılıf içinde şık hediye kutusuyla enfes “Brownies” lezzetleri… Mağazamızdan önceden hazırlanmış ürünlerimizden seçin veya bir çok özelleştirme imkanıyla kurumunuza özel hediye kutusu teklifi alın!

Ürün Görseli - Ramazan Kutusu 48'li
Ramazan Kutusu 48'li

1.189,00 ₺

Kurumsal kılıfınız için bazı öneriler

Tasarım ekibimiz tarafından önceden hazırlanmış kılıf örneklerinden seçebilir ya da kendi zevkinize ve kurumsal kimliğinize daha uygun yeni bir tasarım isteyebilirsiniz. Kurumsal satış yetkilimiz bu konuda size yardımcı olacaktır. Aşağıda sizin için bazı örnekler sunduk.


Dilerseniz kendiniz de tasarlayabilirsiniz

Kurumunuzun görsel politikalarına uygun olarak kendi tasarımcılarınızla kutularımıza uygun kılıflar veya mesaj kartları tasarlayabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıdan ulaşabileceğiniz özelleştirme yönergelerimizi inceleyerek ve sizin için hazırladığımız tasarım şablonlarımızı kullanarak tam istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz.


Tasarım Şablonları ve Yönergeler
Referanslarımız Referanslarımız

Teklif Alın

En iyi teklifi almak için lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz. Kurumsal satış yetkilimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.
İlgilendiğiniz ürün ya da ürünler *
Hediyenizin amacı ya da iletmek istediğiniz diğer bilgiler *
Sizi Arayalım
Gönderiliyor...